Dyskusja o Zlom z Calego Swiata PL


- Opinie i zdania tu macie
- Czlowiek dopiero po obejrzeniu takiego smutnego zycia w takim kraju zdaje sobie swiadomosc ze ma szczescie ze jego Brzuch nie zaznal glodu! Poniewaz  glod i Wojna to Istny SZATAN na tej Ziemi.
- ja jako górnik to im współczuję !
- Są miejsca na ziemi w których lato jest cały rok,a ludzie pracują za miskę ryżu.
A gdyby tak w takich miejscach rozsiać nasiona,posadzić drzewa które dają jedzenie?
- 4 i pół tony za10 dolców ?tanio w chuj u bambusów
- po tytule to myślałem ze dokument jest o cyganach :D
- A ja myślałem, że moja praca i zarobki są beznadziejne. Tym czasem ci nieszczęśnicy zgarniają 10 razy mniej, robiąc rzeczy 10 razy bardziej niebezpieczne...Jutro chyba jak nigdy wcześniej pójdę do pracy z uśmiechem na twarzy...
- Jesli jest tak nie ktorym zal, to niech sie z nimi zamienia. Nikt chyba niepodlega propagandzie, ze to my jestesmy dobrzy. Cieszymy sie ze to u nich tak jest a nie u nas.
Jak by niepatrzec : Aby jeden mogl sie opier..... , to inny musi zapierd.... .
- Problem tych ludzi jak i film jest niezwykle trudny do skomentowania.Z jednej strony niewolnicza praca urągająca wszelkim normom bezpieczeństwa,a z drugiej pytanie,że gdyby nie ona,ta praca,to co?...Z jednej strony ryzykowanie własnym życiem po to,by nakarmić rodzinę,a z drugiej skazywanie własnej rodziny i siebie samego na powolne umieranie z głodu....Mnie się wydaje,że w pierdolonym boskim planie nie przewidziano dla tego oraz innych niemniej biednych narodów miejsca na ziemi.Wszechmocny być może z całą swą boską, jebaną premedytacją skazał te i podobne narody na powolne konanie,dla własnej,chorej,pierdolonej satysfakcji.....Ale on nas kocha:))).
- a w EU czuja sie jak paniska i maja sie za lepszych od nas
- piekny dokument dzieki
- WITAM I SERDECZNIENDZIEKUJE JAK   MI KTOS   DAK KATAKT NUMER  KATA BO   CCHCE POMUC TEMU  CHLOPAKOWI   MÓJ  AMELINIUM13@WP.PL
- brak mi słów jak nieludzkich warunkach ludzie pracuja dla korporocji europejskich i dziwic sie ze nas tak nienawidza
- Więcej ciekawych nie ma już?

Dane szczegółowe:

Tytuł: Zlom z Calego Swiata PL.
Oglądalność: 25882.
Czas: m s w s.
Ocena: 40 w punktach, wyższa lepiej.
Zobacz: http://pol-garden.com.pl/brukarstwo.


Wasza ocena: