Dyskusja o Palnik turystyczny z puszki w 5 minut. Kuchenka survivalowa na alkohol.


- Opinie i zdania tu macie
- Co za kubek?
- Dobry browar :D
- ile mniej więcej denaturatu potrzeba na zagotowanie pół litra wody?
- Test trochę nierzetelny, na zewnątrz, nawet przy niewielkim wietrze podgrzewa się znacznie dłużej... Ale film dobry, możnaby jeszcze zrobić otwory dookoła górnej części. Łapka w górę leci. 
- a ja ma pytanie odnośnie samego denaturatu,  jakiej firmy jest? pytam bo próbuje na zwykłym i bezbarwnym i za nic nie chce mi zagotować wody , przy czym bezbarwny denaturat nie chce sie za bardzo palić, czy ma znaczenie z jakiej firmy kupić paliwko czy trzeba go czymś doprawić ?
- Kolejny świetny filmik. Materiał super, z technicznego punktu widzenia też jest OK. Filmik jest ładnie złożony, jakość obrazu jest w porządku, a do tego przyjemna muzyka w tle. Inni youtuberzy mogą się od Ciebie uczyć!
- Świetne filmy. Konkretne, krótkie bez zbędnego pieprzenia. Dla mnie bomba. Jestem wędkarzem i zawsze taszczę ze sobą kuchenkę gazową bo lubię świeżo zaparzona kawę. Teraz wiem jak zredukować swój majdan do robienia kawy itp.
- To jest palnik na sytuacje awaryjne więc porównywanie go do kuchenek gazowych jest trochę bez sensu. Przy dużym wietrze i braku osłony efektywność każdego palnika spada, tego na alkohol oczywiście też. Co do ekonomiczności, to jest to w miarę ekonomiczne rozwiązanie. Do zagotowania kubka wody wystarczy pół kieliszka paliwa.
- palnik sam w sobie ok, ale nie są ekonomiczne, denaturat kosztuje  około 5 zł za 0,5 litra. a alkohol szybko sam w sobie paruje.  dodatkowo nie jest tak łatwo zagotowac na wolnym powietrzu  tyle wody, kuchenki alkoholowe mają to do siebie że musza nie mieć powiewów wiatru. ja wole gazowe, kupuje kartusz  za 4 zł, palnik na kartusze u chińczyka za 34 zł i słuzby mi drugi raz. kartusz około 400 ml straczy mi na około 7 dni wycieczki na dwie osoby, a codziennie 3-4 razy woda na kawe herbate (gotuje cały litr i zaparzam w termosach, 1 raz zupa, jajecznica, czasami podgrzanie troche wody do mycia czy do prania.
- Świetny filmik. 
- Palnik z puszki. Zobaczcie jak zrobić kuchenkę survivalową na alkohol.
- Więcej ciekawych nie ma już?

Dane szczegółowe:

Tytuł: Palnik turystyczny z puszki w 5 minut. Kuchenka survivalowa na alkohol..
Oglądalność: 19585.
Czas: 4m 17s w s.
Ocena: 88 w punktach, wyższa lepiej.
Zobacz: kody-do-gier.pl.


Wasza ocena: