Dyskusja o Absurdy polskiego złomu


- Opinie i zdania tu macie
- Ciężko coś powiedzieć widząc ten złom. Czasem bywa tak, że na złomie zapłacą więcej niż dana rzecz kosztuje choćby w ogłoszeniu, poza tył łaska kupującego itd..
Sam kiedyś chciałem kupić dzika 2 od sąsiada, zaoferowałem wtedy ok 300 zł (był to koniec lat 90 tych), nie sprzedał, twierdził, że za mało, dzika ma od nowości itd... Jakie było moje zdziwienie kiedy po kilku miesiącach sprzedał go złomiarzom za bagatela 50 zł (pytałem kierowcę żuka) a gość gdy zapytałem dlaczego mnie go nie chciał odsprzedać powiedział. że mógłbym na nim za dużo zarobić. Ot polska mentalność...
- kto chce kupić takie silniki?
- Polski esiaczek aż szkoda na to patrzeć
- 0 28 to silnik s-60 
- Ludzie nie mają serca !! :(
- Powinno sie po wysoka karą zabraniać sprzedawania takich maszyn motoryzacji tamtych lat. Przyjdzie potem co zrobić to ludzie zapłaczą że te maszyny były najlepsze a dzisiaj to zajeb*ne ścierwo i tyle w temacie.
- @1977omek no ja juz kurwa nie wiem , ale jak na s60 to on jest za duży , a złom się znajduje w Niedżwicy dużej to jest taka miejscowośc pod lublinem
- A jeszcze kolektor wydechowy jest u góry głowicy w S60. S320 ma z boku głowicy. Gdzie to złomowisko się znajduje?
- Hmm Ja bym obstawiał że to jest S60 bo S320 szczelinowy filtr oleju ma z tyłu pod odkręcaną pokrywą na wał korbowy.Ten silnik na filmiku ma ten filtr z boku i raczej to jest S60 poza tym kształt baku i zbiornika są kanciaste a S320 ma owalne. Pozdro.
- @1977omek to jest s320 , nie było s60 , a jak b yły to strasznie mało , były jeszcze s15 z takich popularniejszych
- ten silnik w 0.28 to jest S60
- ?

Dane szczegółowe:

Tytuł: Absurdy polskiego złomu.
Oglądalność: 21392.
Czas: 2m 34s w s.
Ocena: 13 w punktach, wyższa lepiej.
Zobacz: nic nie ma do tej walki.


Wasza ocena: